Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: Date
is: Dagsetning
