Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Action
it: Azione

en: Date
it: Data
