Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: Date
ja: 日付
