Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Date
jv: Tanggal
