Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: Date
kk: Датасы
