Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Date
ku: ڕێکەوت
