Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Date
lt: Data
