Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Date
lv: Datums
