Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Date
mn: Огноо
