Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: Date
mr: दिनांक
