Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Date
ne: मिति
