Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: Date
oc: Data
