Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Date
os: Датæ
