Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ
