Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: Date
pl: Data
