Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Date
ps: نيټه
