Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Date
ro: Data
