Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Date
ru: Дата
