Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton
