Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය
