Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Date
sl: Datum
