Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data
