Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум
