Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: Date
te: తేదీ
