Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Date
th: วันที่
