Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: Date
tr: Tarih
