Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: Date
vi: Ngày tháng
