Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Date
az: Tarix
