Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས
