Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: Date
eo: Dato
