Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Action
es: Acción

en: Date
es: Fecha
