Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Date
gu: તારીખ
