Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Date
hu: Dátum
