Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: Date
id: Tanggal
