Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Date
ka: თარიღი
