Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: Date
nl: Datum
