Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: Date
sk: Dátum
