Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Date
ur: تاریخ
