Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Active
af: Aktief

en: Apply
af: Pas toe

en: Create @name
af: Skep @name

en: - All -
af: - Alle -
