Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісаньне

en: more
be: болей

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэньні ды інструкцыі што да дасылкі матар'ялаў

en: Teaser
be: Тлумачальнік (суправаджэнчы надпіс)

en: Updated
be: Абноўлена

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Active
be: Актыўна
