Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
