Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: edit
bs: izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Active
bs: Aktivan

en: Contains
bs: Sadrži

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Select list
bs: Select lista

en: Apply
bs: Primjeni

en: Title (link)
bs: Naslov (link)

en: Title (no link)
bs: Naslov (bez linka)

en: Autocomplete text field
bs: Auto-kompletirajuće tekst polje

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Create @name
bs: Kreiraj @name

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: This will override any other link you have set.
bs: Ovo će prepisati bilo  koji link koji ste postavili.

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bs: Izaberi metod koji se koristi da prikupi auto-kompletirane prijedloge. Napomena da <em>Sadrži</em> može prouzrokovati probleme u performansama na stranicama sa više hiljada nodova.
