Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Administration
ca: Administració

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Active
ca: Activa

en: Contains
ca: Conté

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Full name
ca: Nom complet

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Link label
ca: Etiqueta de l'enllaç

en: Date created
ca: Data creada

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Apply
ca: Aplica

en: Title (link)
ca: Títol (enllaç)

en: Title (no link)
ca: Títol (sense enllaç)

en: Autocomplete text field
ca: Camp de text amb autocompletat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: The date the node was posted.
ca: La data de publicació del node.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers de nodes.

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: The date the node was most recently updated.
ca: La dara de l'actualització més recent del node.

en: Full content
ca: Contingut sencer
