Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Explanation or submission guidelines
eo: Klarigoj aŭ notoj pri submetado

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Active
eo: Aktiva

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Select list
eo: Selektu liston

en: %title has been deleted.
eo: %title estas forigita.

en: Create @name
eo: Verku @name
