Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Lähtesta

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Silt

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Vaata

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Active
et: Aktiivne

en: Contains
et: Sisaldab

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Full name
et: Täisnimi

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Link label
et: Lingi silt

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: Apply
et: Rakenda

en: Form
et: Vorm

en: Offset
et: Nihe

en: Create @name
et: Loo @name

en: Starts with
et: Algab millega

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
