Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Home
eu: Hasiera

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Active
eu: Aktiboa

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura
