Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Eliminar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Active
gl: Activo

en: Contains
gl: Contén

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Create @name
gl: Crear @name
