Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Active
ka: აქტიური
