Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Active
kk: Белсенді

en: Full name
kk: Толық аты

en: Create @name
kk: @name құру
