Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Žymė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Active
lt: Aktyvus

en: Contains
lt: Turi

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Form
lt: Forma

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.
